Ogłoszenia Duszpasterskie na XIX Niedzielę zwykłą 08.08.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

ROK B 08.08.2021 r

 

  1. W minioną niedziele w ramach pomocy poszkodowanym po nawałnicach i powodziach, zebrano 2345 PLN. Za ten akt solidarności i dar serca serdeczne Bóg zapłać.
  2. W ramach naszej parafialnej akcji pomocy polskim Kamedułom z pustelni w Bieniszewie, kolejny raz rozprowadzamy miody z ich pustelni. Dziś jest do nabycia miód: malinowy, mniszkowy, akacjowy, lipowy, faceliowy, gryczany. 
  3. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych, wypisanych na kartkach oznaczonych nr 5 i 6. Za tych zmarłych o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św.
  4. W minionym tygodniu do wieczności odszeszli: Sabina Foremniak, Władysław Połomski, Piotr Drażkowski. Wszystkim których śmierć bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia. Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy się za zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im  dać Panie…
  5. Przypominam wszystkim którzy zapisali się na pielgrzymkę, że do 19.08. trzeba wpłacić kolejną ratę w kwocie 1000 PLN.

     Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i wielu Bożych Łask.

Ks.  Jerzy Senderek  TChr
proboszcz