Ogłoszenia Duszpasterskie na XX Niedzielę zwykłą 15.08.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B 15.08.2021 r
WNIEBOWZIĘCIE NMP

 

 

  1. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych, wypisanych na kartkach oznaczonych nr 7 i 8. Za tych zmarłych o godz. 18.00 będzie odprawiona  Msza św.
  2. Jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie tych którzy zapisali się na pielgrzymkę. Jeżeli z rodziny jedzie więcej niż jedna osoba, na spotkanie może przyjść przedstawiciel. ważne jest by na spotkanie zabrać z sobą aktualny, ważny dowód tożsamości- paszport lub dowód osobisty. Musi to być ten dokument którym pielgrzymi będą się posługiwać na pielgrzymce. Przypominam jednocześnie, że  w czwartek mija termin III wpłaty na pielgrzymkę, w kwocie 1000 PLN.
  3. W środę spotkanie rodziny szkaplerza i pogotowia modlitewnego. O godz. 18.00 Msza święta a następnie katecheza i nabożeństwo .
  4. W piątek o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. w intencji brata Jerzego z okazji jego imienin. Zapraszam do wspólnej modlitwy, by w ten sposób wyrazić naszą wdzięczność za posługę brata w naszej parafii.
  5. Za tydzień ( 22.08.2021) o godzinie 09.00 swoją jubileuszową Mszę św. odprawi nasz parafianin ks. Piotr Brotoń. Zachęcam byśmy jako parafia włączyli się w to dziękczynienie składane Bogu za 25 lat kapłaństwa naszego parafianina, księdza Piotra.
  6. Znaleziono na naszym terenie dwa portfele. Jeśli ktoś zagubił może się zgłosić po odbiór podając oczywiście opis i zawartość portfela.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Jerzy Mizera i Jarosław Kucharczuk. Wszystkim których śmierć bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia. Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy się za zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im  dać Panie…

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i wielu Bożych Łask. Otoczmy dziś swoimi modlitwami polskie wojsko z racji ich dzisiejszego święta.

Ks.  Jerzy SendereTChr
proboszcz