Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę zwykłą 19.09.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B 19.09.2021 r

  1. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych, wypisanych na kartkach oznaczonych nr 3 i 4. O godzinie 18.00 będzie odprawiona Msza św. za tych zmarłych.
  2. We wtorek przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w tym dniu swoje imieniny obchodzi nasz organista Mateusz, życzymy mu Bożych łask na każdy dzień i dziękujemy za jego posługę wśród nas. W czwartek wspomnienie św. Ojca Pio.
  3. Zapisy kandydatów do bierzmowania dziś i za tydzień w niedzielę  po Mszy o godz. 18. Na spotkanie kandydat przychodzi  z rodzicem bądź opiekunem.
  4. Wraz z parafią NSPJ w Szczecinie organizujemy wyjazd na nocne Jasnogórskie czuwanie w intencji Polonii. Wyjazd w piątek rano 15 października, a powrót w sobotę 16 października wieczorem. Koszt 200 zł.  – w cenie: przejazd, nocleg w domu pielgrzyma w Częstochowie  wraz ze śniadaniem, a także przewodnik i zwiedzanie sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, w drodze powrotnej. Szczegóły i zapisy u ks. Łukasza.
  5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i wielu łask Bożych. Niech nam wszystkim dobry Bóg błogosławi, a Michał Archanioł broni od złego.

Ks.  Jerzy Senderek TChr
proboszcz