Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVIII Niedzielę zwykłą 10.10.2021r.

XXVIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B 10.10.2021 r

1. Dziś XXI Niedziela Papieska. Po Mszach św. zbierana jest ofiara na stypendia dla młodzieży, przyznawane przez Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za składane ofiary Bóg zapłać
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe i do zasilenia Róż różańcowych. Wiele osób na przestrzeni lat odeszło do wieczności trzeba by ktoś zajął ich miejsce. Zachęcam i zapraszam.
  1. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkół i przedszkola na Mszę św. w ich intencji w środę o godz. 18.00 i na spotkanie po Mszy św.
  2. Wszystkich którzy zapisali się na nocne czuwanie do Częstochowy pragniemy poinformować, że ze względu na małą ilość chętnych wyjazd ten jest odwołany.

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i wielu Bożych Łask.

Ks.  Jerzy Senderek TChr