Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę zwykłą 17.10.2021r.

XXIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B 17.10.2021 r

1. Jutro wspomnienie liturgiczne św. Łukasza, a we wtorek wspomnienie bł. Księdza Jerzego Popiełuszki. Msza św. w intencji solenizantów odprawiona będzie we wtorek o godz. 18.00.
  2. Pielgrzymom jadącym do Fatimy przypominam, że wyjazd na lotnisko do Berlina jest 20.10 o godz. 23.45 z parkingu przy kościele. To jest godzina wyjazdu a nie spotkania.
  3. Od dziś można zamawiać intencje na przyszły rok.
  4. Na ławkach wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Za ofiary zwyczajowo składane przy tej okazji serdecznie dziękujemy. Przeznaczone one będą na utrzymanie naszego seminarium w Poznaniu i na potrzeby parafii. Przypominam jednocześnie, że składamy teraz kartki na wypominki listopadowe. Kartki na wypominki roczne będzie można składać w grudniu i tak jak w tym roku będą one ponumerowane, by każdy wiedział kiedy za tych zmarłych będziemy się modlić.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedziele. Na fundusz Dzieło Trzeciego Tysiąclecia zebrano 2704 PLN.

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i wielu Bożych Łask.

Ks.  Jerzy Senderek TChr