Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX Niedzielę zwykłą 24.10.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

ROK B 24.10.2021 r 

  1. W piątek 29 października zapraszamy dzieci na ,,WIECZÓR ZE ŚWIĘTMI,, Rozpoczynamy  nabożeństwem  różańcowym o godz.16.30 w kościele, później  przemarsz ze śpiewem wokół kościoła i skromny poczęstunek w salce kominkowej. Zachęcamy, aby przebrać się za świętego patrona.
  2. W niedzielę 31 października po każdej Mszy Świętej duszpasterstwo dzieci będzie rozprowadzać znicze na mogiły naszych bliskich. Prosimy, aby przy zakupie znicza podać imiona zmarłych. Za tych wszystkich zmarłych będziemy modlić się dziesiątką  różańca świętego  na Mszy w niedzielę 7 listopada o godz. 10.30. Ofiary przeznaczone będę na duszpasterstwo dzieci. 
  3. W uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 11.30 procesja na naszym cmentarzu z modlitwą za zmarłych, a po procesji Msza św. o godz. 12.00. Pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego w kościele. O godz. 19.30 na cmentarzu różaniec za zmarłych
  4. Na ławkach wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Za ofiary zwyczajowo składane przy tej okazji serdecznie dziękujemy. Przeznaczone one będą na utrzymanie naszego seminarium w Poznaniu i na potrzeby parafii. Przypominam jednocześnie, że składamy teraz kartki na wypominki listopadowe. Kartki na wypominki roczne będzie można składać w grudniu i tak jak w  tym roku będą one ponumerowane, by każdy wiedział kiedy za tych zmarłych będziemy się modlić.

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i wielu Bożych Łask.

Ks.  Jerzy Senderek TChr
proboszcz