Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXII Niedzielę zwykłą 07.11.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B 07.11.2021 r

 

  1. Jeszcze raz chcę bardzo podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy sprawować Mszę św. w Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
  2. W najbliższy czwartek 11 listopada Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny w naszym kościele o godz. 11.00. Po Mszy przejście pod pomnik Ułanów. Cyprian Kamil Norwid napisał :        ,, Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek” W poczuciu tego obowiązku wobec naszej Ojczyzny, niech nas nie zabraknie na wspólnej modlitwie.  Serdecznie zapraszam wraz z Radą Osiedl.
  3. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Można jeszcze składać kartki na wypominki. Nabożeństwa za zmarłych odprawiane są w tygodniu o godz. 17.30, a w niedziele o godz.15.00 na cmentarzu. We wszystkie poniedziałki listopada będą o godz. 18.00 odprawiane Msze św za zmarłych z wypominek listopadowych.
  4. Przypominam, że przez cały listopad można uzyskać każdego dnia odpust za jedną zmarłą osobę na zwykłych warunkach: wzbudzenie intencji uzyskania odpustu, stan łaski uświęcającej, wyzbycie się przywiązania do grzechu, przyjęcie komunii św. modlitwa w intencjach naznaczonych przez papieża oraz nawiedzenie cmentarza.

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i wielu Bożych Łask.

Ks.  Jerzy Senderek TChr
Proboszcz