Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXIII Niedzielę zwykłą 14.11.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

ROK B 14.11.2021 r 

  1. Pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy w takiej uroczystej formie przeżyć Święto Odzyskania Niepodległości. Dziękuję również wszystkim którzy wzięli udział w tych uroczystościach tu w kościele i przy pomniku.
  2. Można jeszcze składać kartki na wypominki. Nabożeństwa za zmarłych odprawiane są w  tygodniu o godz. 17.30, a w niedziele o godz.15.00 na cmentarzu.  We wszystkie poniedziałki listopada  o godz. 18.00 są odprawiane Msze św. za wypisanych zmarłych .
  3. Przypominam, że przez cały listopad można uzyskać każdego dnia odpust za jedną zmarłą osobę.
  4. Przypominam, że za tydzień po Mszy św. o godz10.30 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  5. W związku z V Światowym Dniem Ubogich, za tydzień przeprowadzana będzie w kościołach zbiórka. Środki pozyskane decyzją KEP, będą przeznaczone na wsparcie działań pomocowych na terenach przygranicznych w trakcie kryzysu imigracyjnego.
  6. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto księży i braci z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii, oraz sióstr ze zgromadzenia Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii. Jest to święto nas pełniących tu posługę w tej parafii. Polecamy się modlitewnej pamięci naszych parafian i dziękujemy za zamówioną Mszę św. w naszej intencji która będzie odprawiona za tydzień o godz.12.00.

           Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i wielu Bożych Łask.

Ks.  Jerzy Senderek TChr
proboszcz