You are currently viewing KONCERT GRÜNEBERGOWSKI dedykowany Prymasowi Tysiąclecia w Szczecinie – Zdrojach [WIDEO, ZDJĘCIA]

KONCERT GRÜNEBERGOWSKI dedykowany Prymasowi Tysiąclecia w Szczecinie – Zdrojach [WIDEO, ZDJĘCIA]

     Jeśli pragniecie jeszcze raz przeżyć koncert chóru DON DIRI DON p/d Pana Dariusza Dyczewskiego, który odbył się w naszej parafii lub nie byliście w stanie na niego dotrzeć zapraszamy do obejrzenia jego fragmentów:


https://photos.app.goo.gl/kbTUJ6vj8q848aCU8

 

W ramach ostatniego w tym roku muzycznego wieczóru organizowanego w kościele pw. św. Ducha w Szczecinie wręczono nagrody najlepszym wykonawcom….. Zapraszamy do lektury artykułu przygotowanego przez Pana Jana Koprowicza.

GRAND PRIX SAWP DLA PROFESORA DARIUSZA DYCZEWSKIEGO, Koncert w Zdrojach 12.12.2021, JKoprowicz, 20.12.2021