Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę zwykłą 16.01.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK C  16.01.2022

  1. Dziękuję bardzo wszystkim za wspólną modlitwę na Mszach św. i nabożeństwach kolędowych. Dziękuję za ofiary składane przy tej okazji. Dzięki temu udało się spłacić kolejne 5000 PLN kredytu zaciągniętego na remont organów.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 5 i 6. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św. Można jeszcze składać kartki na wypominki roczne. W zakrystii są one dostępne.
  3. Trwa peregrynacja ikony Świętej Rodziny. Zachęcam do włączenia się w modlitwę za swoje rodziny i rodziny naszej parafii.
  4. W dniach od 17.05 do 25.05.2022 organizujemy pielgrzymkę Hiszpania – Francja. Pierwsza wpłata w wysokości 1000 PLN do 25.01. Szczegółowe informacje w kuchcie, w gablocie na zewnątrz i na stronie parafialnej.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: Zbigniew Huligowski. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia a zapewniając o naszej pamięci modlitewnej powstańmy i módlmy się za zmarłego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Na ten nadchodzący tydzień życzymy wielu Bożych Łask.                                                              

Jerzy Senderek TChr
proboszcz