Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą 06.02.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

ROK C  06.02.2022

  1. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 11 i 12. Za tych zmarłych odprawiona będzie Msza św. wyjątkowo poza parafią. Okazja do spowiedzi św. jutro wieczorem będzie możliwa tylko od 17.00 do 17.30.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy św. rozpoczynamy nowy cykl katechez : Aktualność Orędzia Fatimskiego. Będą one głoszone w każdy drugi wtorek miesiąca.   Na katechezy zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie Odnowę w Duchu Świętym, Rodzinę Szkaplerza, grupę modlitewną Pogotowie Modlitewne. Ponieważ spotkania z Rodziną Szkaplerza i Pogotowiem Modlitewnym z przyczyn technicznych przestały odbywać się regularnie, z tego powodu postanowiłem przenieść je na drugie wtoki miesiąca i zaprosić na comiesięczne formacyjne spotkania te trzy grupy duszpasterskie. Tak więc Rodzina Szkaplerza i Pogotowie Modlitewne od tego miesiąca spotykają się w każdy drugi wtorek miesiąca. O godz. 18.00 Mszy św. po Mszy katecheza i nabożeństwo do MB Szkaplerznej.
  3. W piątek przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych, starszych, tych którym niemoc fizyczna pozwala przyjść do kościoła na Mszę św. z  udzieleniem sakramentu chorych. O 11.30 możliwość skorzystania z sakramentu, a o gdz.12.00  Msza św. Wszystkich mających czas prosimy o pomoc w dotarciu chorym do świątyni.
  4. Wszystkich którzy zamawiali książkę: Ewangelia – Słowo na każdy dzień, informuje że w zakrystii można ją odebrać. Można także nabyć w zakrystii książkę O naśladowaniu Chrystusa. Warto taką książkę mieć i często z niej korzystać.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: Henryk Kalbarczyk. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej powstańmy i módlmy się za zmarłego.

Na ten nadchodzący tydzień życzymy wielu Bożych Łask.                                 

Jerzy Senderek TChr
proboszcz