Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę zwykłą 13.02.2022r.

VI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

ROK C  13.02.2022

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie Księdza Franciszka Gałdysia. Dziękujemy za duszpasterską pomoc i życzymy błogosławionego czasu w naszej parafii.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 13, 14 i 15. Za tych zmarłych o godz. 18.00 odprawiona będzie Msza św.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. Za tydzień po Mszach św. zbierana będzie ofiara do puszek w ramach pomocy na rehabilitację i sprzęt rehabilitacyjny dla chorej Werki. Dziewczynka nie jest z naszej parafii, ale znam tą rodzinę i zaproponowałem taką pomoc, a parafian ośmielam się prosić o takie wsparcie. Głęboko wierzę, że wrażliwość na cierpienie zwłaszcza dziecka, nie ma granic parafialnych. Za tą wrażliwość i dar serca już dziś wypowiadam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Wszystkich którzy chcą wesprzeć spłatę pożyczki zaciągniętej na remont organ i przekazać jeden procent swojego podatku na ten cel, zapraszamy od 01.03, do biura parafialnego w środy od 10.00 do 12.00 i w niedziele po Mszach św. do godziny 15.00. W tych dniach będziemy pomagać w rozliczeniu i przekazaniu 1% na ten cel. Przy tej okazji pragnę poinformować, że w chwili objęcia parafii w dniu 01.09.2020 do spłaty było 180000 PLN. Od tego dnia do chwili obecnej wspólnymi siłami udało się spłacić 45000 PLN. Pozostało do spłaty 135000 PLN.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszły: Zdzisława Błaszczyk, Elżbieta Pamfil, Jolanta Firlej. Wszystkim których śmierć bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia. Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej powstańmy i módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Na ten nadchodzący tydzień życzymy wielu Bożych Łask.

Jerzy Senderek TChr