Ogłoszenia Duszpasterskie na VII Niedzielę zwykłą 20.02.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
VII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK C  20.02.2022

 

  1. Dziś po Mszach św. zgodnie z zapowiedzią zbierana jest ofiara do puszek w ramach pomocy  na rehabilitację i sprzęt rehabilitacyjny dla chorej Werki. Dziewczynka nie jest z naszej parafii, głęboko wierzę, że wrażliwość na cierpienie zwłaszcza dziecka, nie ma granic parafialnych. Za tą wrażliwość i dar serca wypowiadam serdeczne Bóg zapłać.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 1,2 i nieoznaczonych. Za tych zmarłych o godz. 18.00 odprawiona będzie Msza św.
  3. Wszystkim którzy zapisali się na pielgrzymkę do Hiszpanii i Francji, przypominam, że 21.02 mija termin wpłaty drugiej raty w wysokości 1000 PLN.
  4. Trwa peregrynacja ikony Świętej Rodziny. Zachęcam do zapraszania Świętej Rodziny do swoich domów i modlitwy za swoje rodziny i rodziny naszej parafii.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odeszły: Józef Majkowski, Helena Onichowska i Marian Żurawski. Wszystkim których śmierć bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia. Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej powstańmy i módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Na ten nadchodzący tydzień życzymy wielu Bożych Łask.

Jerzy Senderek TChr
proboszcz