24 GODZINY Z RÓŻAŃCEM W RĘKU

,,OTRZYMACIE WSZYSTKO O CO PROSICIE PRZEZ  ODMAWIANIE RÓŻAŃCA”
/Z objawień w Fatimie/

Parafia pw. Ducha Świętego w Szczecinie Zdrojach

24 GODZINY Z RÓŻAŃCEM W RĘKU

04.03.2022 GODZ 20.00 – 05.03.2022 GODZ 20.00

Trwa wojna w Ukrainie, rośnie zagrożenie pokoju w świecie. Nie mamy na to wpływu. Bóg ma i może to zmienić. Proś więc Boga , by skruszył twarde serca tych którzy odpowiadają za śmierć wielu ludzi, łzy tych którzy opłakują śmierć swoich bliskich, przerażenie dzieci.

Poświęć w ciągu tych 24 godzin, 30 minut czasu by odmówić jedną część różańca. To niewiele. Bo czym jest 30 minut ufnej modlitwy nawet w nocy odmawianej w obliczu wojny, która niesie śmierć i spustoszenie.

Zaczynamy 04.03. 2022 godz. 20.00

 Przyjdź wpisz się na listę pod konkretną godziną. Zapamiętaj tą godzinę i część różańca która jest do tej godziny przypisana i odmów ją w tym konkretnym czasie w swoim domu. Proszę zrób to dla Ukrainy, Polski, Europy i Świata. Zrób to dla siebie i dla swoich bliskich. 

Ks. Jerzy Senderek SChr
proboszcz          

/Lista od środy popielcowej wystawiona będzie w kruchcie kościoła/