Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu 20.03.2022r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK C
20.03.2022 r

1. Od dziś do 22.003 w naszym kościele trwać będą rekolekcje dla środowisk medycznych. Msza św. z nauką rekolekcyjną będzie każdego dnia o godz. 19.00. Jeżeli  ktoś ma pragnienie wysłuchać nauk, a nie jest związany  ze środowiskiem medycznym to oczywiście także zapraszamy.
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali dziś o godzinie 17.15.
  3. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 9 i 10.
  4. Dary składane w ramach pomocy Ukrainie, przewiezione będą do Warszawy po niedzieli. Jeżeli więc ktoś jeszcze chce złożyć dar serca to można to uczynić do wtorku. Według najnowszych informacji jakie otrzymałem, w tym momencie najbardziej potrzebna jest żywność długo terminowa ( konserwy , kasze, makarony i inne produkty gotowe do spożycia)
  5. Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 11.30; 16.30  dla dzieci, 17.30; 19.00 dla młodzieży
  6. W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu o godz. 07.00; 12.00 i 18.00. Wszystkich którzy w tym dniu chcą włączyć się w dzieło duchowej adopcji i w ten sposób przyczynić się do obrony poczętego życia, proszeni są o zgłoszenie się w tym dniu przed Mszą do zakrystii w celu odebrania formularza przyrzeczenia i tekstu modlitwy.
  7. Za tydzień Caritas parafialna rozprowadzać będzie świece i baranki wielkanocne, oraz zbierać będzie ofiary do puszek w ramach świątecznej pomocy.
  8. Wszystkich którzy chcą wesprzeć spłatę pożyczki zaciągniętej na remont organów i przekazać jeden procent swojego podatku na ten cel, zapraszamy do biura parafialnego w środy od 10.00 do 12.00 i w niedziele po Mszach św. do godziny 15.00.

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

Jerzy Senderek TChr