Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu 27.03.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK C
27.03.2022 r

  1. Rozpoczęliśmy w ramach kazań niedzielnych katechezy ,,Eucharystia centrum życia chrześcijańskiego” Będą one głoszone w czwarte niedziele miesiąca.
  2. Caritas parafialna rozprowadza świece i baranki wielkanocne, oraz torby miłosierdzia. Zbiera także ofiary do puszek w ramach świątecznej pomocy.
  3. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz. 17.15, a Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 11.30; 16.30 , 17.30; 19.00.
  4. Od jutra rozpoczynamy rekolekcje dla Szkoły Podstawowej nr 65. Nauki rekolekcyjne od poniedziałku do środy włącznie: godz. 09.00 klasy od I do IV; godz. 11.00 klasy od V do VIII. Rekolekcje dla Szkoły Specjalnej przeprowadzone będą w okresie letnim i będą one prowadzone w szkole.
  5. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 11 i 12.
  6. W czwartek o godz. 17.00 godzina święta. W piątek  o godz.18.00 Msza wynagradzająca NSPJ. W sobotę o godz. 11.00 nabożeństwo fatimskie, katecheza, zmiana tajemnic a o godz.12.00 Msza św. wynagradzająca.
  7. Wszystkich którzy zapisali się na pielgrzymkę do Hiszpanii i Francji, przypominam o wpłacie trzeciej raty, koniecznie w tym tygodniu. Jednocześnie dementuję informacje jakie się pojawiają, że pielgrzymka jest odwołana. Jest to nieprawda. Jest jeszcze 5 miejsc, jeśli ktoś by się zdecydował. Jednak decyzja musi być podjęta w miarę szybko.
  8. Już dziś zapraszamy 8 kwietnia w piątek o godz. 21  do naszego Kościoła na Misterium Męki Pańskiej, przygotowane przez ks. Łukasza i naszych parafian. W tym dniu nie będzie drogi krzyżowej o godz. 19.
  9. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Wanda Szafran, Jadwiga Roszkowska i Marian Sobolewski. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia i zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej.

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

                                               ks. Jerzy Senderek TChr
proboszcz