Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu 03.04.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK C

03.04. 2022 r

  1. Dzieci ze świetlicy Caritas działającej przy parafii przygotowały kiermasz wielkanocny. Zachęcam do zakupu tego co dzieci wraz z wychowawcami przygotowały.
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.  
  3. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 13,14,15 i nieoznaczonych.
  4. Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 11.30; 16.30, 17.30. Nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 19.00. Natomiast zapraszamy gorąco na Misterium Męki Pańskiej ,,ECCE HOMO” o godz. 21.00. Misterium przygotowane zostało przez ks. Łukasza i naszych parafian.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na wszystkich Mszach Świętych poświęcenie palm. Przed Mszami dzieci będą rozprowadzać palmy. O godz. 10:10  Marsz dla Pana Jezusa. Spotykamy się przy Kościołem z palmami by wyruszyć ze śpiewem w Marszu wokół Kościoła. Następnie o godz. 10.30 rozpocznie się Msza Świeta.
  6. Tak jak w ubiegłym roku ogłaszam konkurs na palmę rodzinną. Kryteria według jakich powinna być taka palma wykonana, zamieszczone są w biuletynie, na naszej stronie i na kartkach które są pod chórem.
  7. Za tydzień po Mszach świętych zbierana będzie ofiara na kwiaty do Grobu Pańskiego. Za składane ofiary już dziś dziękuje. Przy tej okazji pragnę podziękować za ofiary składane tydzień temu w ramach świątecznej pomocy dla potrzebujących. Zebrano 1800 PLN.

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.                                                                                                                      

Jerzy Senderek TChr
proboszcz