Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedzielę Wielkanocną 24.04.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA WIELKANOCY
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
ROK C  24.04.2021 r

  1. Dziś rozpoczyna się 78 tydzień Miłosierdzia. Z racji Niedziela Miłosierdzia Bożego, dzisiejszy dzień przeżywana jest jako ogólnopolskie święto Caritas, pod hasłem ,, Dzień Dobra”. Dwadzieścia minut przed każdą Mszą nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a po Mszach we wszystkich kościołach zbierana jest ofiara do puszek. Połowa zebranych środków pozostaje do dyspozycji Parafialnego Zespołu Caritas, a połowa przeznaczona będzie na budowę magazynu Caritas.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 3 i 4.
  3. W piątek po wieczornej Mszy Świętej ok. godz. 18.30 spotkanie dla jadących 17.05 na pielgrzymkę.
  4. W poniedziałek i czwartek o godz. 18.45 próba przed bierzmowaniem, którego udzieli Ksiądz bp. Henryk Wejman 05.05.2022 o godz. 16.00.
  5. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się miesiąc maj. W naszej tradycji to miesiąc poświęcony w sposób szczególny Matce Bożej. Nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17.30, a o godz. 21.00 Apel Jasnogórski. W związku z nabożeństwami majowymi nie będzie w tym miesiącu stałych nabożeństw.

Ks. Jerzy Senderek  TChr
Proboszcz