Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedzielę Wielkanocną 01.05.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA WIELKANOCY
ROK C  01.05.2022 r

  1. W naszej polskiej tradycji maj, to miesiąc poświęcony w sposób szczególny Matce Bożej. Nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17.30, a o godz. 21.00 Apel Jasnogórski. W związku z nabożeństwami majowymi nie będzie w tym miesiącu stałych nabożeństw.
  2. W tym tygodniu biuro parafialne czynne będzie tylko w poniedziałek  i  sobotę.
  3. We wtorek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski – głównej patronki Polski. Msze św. w tym dniu wg porządku niedzielnego. Msza Święta o godz. 12.00 sprawowana będzie w intencji ojczyzny.
  4. W czwartek o godz. 16.00 Ksiądz biskup Henryk Wejman udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Polecam młodzież naszej modlitewnej pamięci.
  5. W piątek  o godz.18.00 Msza Święta wynagradzająca NSPJ. W sobotę o godz. 11.00 nabożeństwo fatimskie, katecheza, zmiana tajemnic a o godz.12.00 Msza św. wynagradzająca.
  6. Za tydzień, z racji tygodnia modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, który rozpocznie się w przyszłą niedziele, gościć będziemy kleryka z naszego seminarium, który będzie się z nami modlił , powie nam kilka słów o powołaniu i seminarium. Po mszach świętych będzie zbierana ofiara na utrzymanie naszego seminarium w którym kształcą się przyszli kapłani, którzy od 1945 roku pełnią posługę na tych terenach, także w naszej parafii.
  7. W ubiegłą niedzielę z racji Tygodnia Miłosierdzia zebrano 2037 PLN. Za składane ofiary składam wyrazy wdzięczności.

Ks. Jerzy Senderek  TChr
Proboszcz