Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedzielę Wielkanocną 08.05.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKANOCY
ROK C  08.05.2022 r

  1. Z racji tygodnia modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, gościć będziemy kleryka Bogdana z naszego seminarium w Poznaniu. Witając go dziękuję za wspólną modlitwę i  głoszone słowo na temat powołania i seminarium. Po mszach świętych  zbierana jest ofiara na utrzymanie naszego seminarium w którym kształcą się przyszli kapłani, którzy od 1945 roku pełnią posługę na tych terenach, także w naszej parafii.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17.30, a o godz. 21.00 na Apel Jasnogórski.
  3. We wtorek nie będzie spotkania formacyjnego, nabożeństwa do MB Szkaplerznej i katechezy ,, Aktualność orędzia fatimskiego” Grupy duszpasterskie. Grupy duszpasterskie które biorą udział w tych spotkaniach zachęcam do udziału w nabożeństwie majowym i apelu się w tym dniu.   
  4. Już dziś informujemy jakie w najbliższym czasie organizowane są wyjazdy dla dzieci :
           – Góra Tabor Junior Marianowo 18.06. Koszt 30PLN.
           – obóz wakacyjny w Międzyzdrojach  od 5 do 11 lipca. Koszt 800 PLN. Szczegóły i zapisy u ks Łukasza i p. Beaty. Serdecznie zapraszamy. 

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek  TChr
Proboszcz