Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedzielę Wielkanocną 15.05.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA WIELKANOCY
ROK C  15.05.2022 r

  1. Nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17.30, a o godz. 21.00 na Apel Jasnogórski.
  2. Przypomnienie dla wszystkich pielgrzymów. Wyjazd we wtorek o godz. 22.00 odprawię Mszę św. o szczęśliwy czas pielgrzymki i o dobre duchowe jej owoce, o godz. 22.30 zostanie podstawiony autobus przed kościołem, a o godz.  45 wyjazd.
  3. We wtorek w katedrze w Poznaniu czterech kleryków przyjmie święcenia diakonatu i dwóch diakonów święcenia kapłańskie. Polecajmy ich w naszych modlitwach. Jednocześnie informuję, że można zamówić Msze św odprawiane przez wyświęconych kapłanów. Wszelkie informacje o święconych w tym roku Chrystusowcach i o możliwości zamówienia Mszy św. dostępne są przy wyjściu, pod chórem .
  4. Pragnę poinformować, że od jutra do kościoła będzie można wejść tylko bocznymi drzwiami. Drzwi z wejścia głównego będą zdemontowane i zabrane do renowacji. Utrudnienia te będą trwać  około półtora 
  5. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: Władysława Piątek. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia. Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej powstańmy i módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek  TChr
Proboszcz