Ogłoszenia Duszpasterskie VI Niedzielę Wielkanocną 22.05.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
VI NIEDZIELA WIELKANOCY
ROK C  22.05.2022 r

  1. Nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17.30, a o godz. 21.00 na Apel Jasnogórski.
  2. Trwa peregrynacja ikony Świętej Rodziny. Zachęcam do zapraszania Świętej Rodziny do swoich domów i modlitwy za swoje rodziny i rodziny naszej parafii.
  3. Jeszcze raz przypominamy: Za tydzień rozpoczynamy duszpasterskie dni odpustowe. Cały program duszpasterskich dni odpustowych zamieszczony jest w specjalnie wydanym kolorowym zaproszeniu odpustowym, który znajduje się na stolikach przy wyjściu. Prosimy o zabranie z sobą tak by wiedzieć co każdego dnia będzie w czasie tych dni. Można zabrać także dla kogoś kogo dziś nie będzie.
  4. Dziś już informujemy, że w dniu odpustu 05.06 w związku z planowanym piknikiem odpustowym na naszym dziedzińcu, nie będzie Mszy Świętej o godzinie 14.00
  5. W związku z piknikiem odpustowym poszukujemy sponsorów na nagrody i inne wydatki związane z jego organizacją . Jeśli ktoś by chciał wesprzeć to bardzo będziemy wdzięczni. Jednocześnie informujemy, że cały dochód z pikniku przeznaczony będzie na fundusz remontowo budowlany.
  6. W czasie zbiórki na utrzymanie naszego seminarium , przeprowadzonej w niedziele modlitw o powołania, zebrano 3020. Za składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.

    W minionym tygodniu do wieczności odeszli Janusz Dąbrowski i Janina Buchowiecka. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia. Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej powstańmy i módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

    Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek  TChr 
Proboszcz