Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
ROK C  05.06.2022 r

  1. Dziś uroczystość odpustowa w naszej parafii. Suma Odpustowa pod przewodnictwem Księdza profesora Pawła Bortkiewicza o godzinie 12.00. Po Mszy Świętej piknik odpustowy, a na pikniku: – koncert Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie, konkursy,  gry zabawy, skrzynia rozmaitości,  ,,atrakcje za 10”, aukcja rzeczy ciekawych, kiermasz domowych wypieków,  dobra i smaczna gastronomia.  Zakończenie pikniku i losowanie nagród o godz. 16.30.
  2. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa w czerwcu na koniec Mszy Świętej wieczornej.
  3. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła. W tym dniu biuro parafialne będzie nieczynne.
  4. W poniedziałek nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych numerami 1 i 2.
  5. We wtorek i czwartek z racji próby dzieci przygotowujących się do I Komunii nie będzie wystawienia o 17.00.
  6. W sobotę o godz. 09.00 i 10.30 spowiedź dzieci przystępujących w niedzielę do I Komunii.
  7. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00 Uroczystość I Komunii. Pamiętajmy o dzieciach pierwszy raz przystępujących do sakramentu Eucharystii w naszych modlitwach. Prosimy w tym dniu wybrać sobie inne godziny Mszy św. i pozostawić miejsce dla tych którzy są bezpośrednio związani z uroczystościami.

Ks. Jerzy Senderek  TChr
proboszcz