Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII Niedzielę okresu zwykłego 26.06.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK C 26.06.2022 r

  1. Pragnę przypomnieć, że do 03.09 biuro parafialne czynne jest w systemie wakacyjnym, czyli poniedziałki, środy i soboty od 19.00 do 19.30.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 7 i 8, a o 18.00 za tych zmarłych o Msza św.
  3. W czwartek o godz. 17.00 godzina święta. W piątek od godz. 17.00 czuwanie modlitewne o godz. 18.00 Msza Święta wynagradzająca, a po Mszy Świętej dalsza część czuwania zakończona około 20 Apelem. W sobotę o godz. 11.30 nabożeństwo fatimski, zmiana tajemnic różańcowych, a o 12.00 Msza Święta wynagradzająca. Nie będzie w wakacje w I soboty katechez, z tego względu nabożeństwo jest przesunięte na godzinę 11.30. Informuję również, że w wakacje nie będzie także katechez ,,Aktualność orędzia fatimskiego” które są w drugie wtorki.
  4. W niedzielę w ramach akcji Caritas archidiecezji – wakacje dla dzieci z ubogich rodzin, parafialny zespół Caritas po Mszach przeprowadzi zbiórkę na ten cel.
  5. Od 03.07 w okresie wakacji będzie odprawiana w niedziele dodatkowa Msza Święta o godz. 20.00
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszły Ludmiła Klockowska, Łukowska Zofia, Halina Chomiczewska. Wszystkim których śmierć bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy się: Wieczny odpoczynek racz zmarłej dać Panie…

Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego.

 Ks. Jerzy Senderek TChr
proboszcz