Ogłoszenia Duszpasterskie na XIV Niedzielę okresu zwykłego 03.07.2022

XIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK C 03.07.2022 r

1. Dziś zgodnie z zapowiedzią w ramach akcji Caritas archidiecezji – wakacje dla dzieci z ubogich rodzin, parafialny zespół Caritas po Mszach przeprowadza zbiórkę na ten cel.
  2. W naszej parafii witamy diakona Dominika Bieńka z Poznania, który jutro wyrusza z nami na letni obóz wakacyjny z dziećmi. Dziękujemy mu za wszelką pomoc i słowo, które dzisiaj do nas kieruje.
  3. Przypominamy, że w okresie wakacji biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i soboty od 19.00 do 19.30.
  4. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 9 i 10. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św.
  5. Przypominamy, że w okresie wakacji odprawiana jest w niedzieli dodatkowa   Msza Święta o godz. 20.00.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszła Bogumiła Kusmicz. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy się:  Wieczny odpoczynek racz zmarłej dać Panie…

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek TChr
– proboszcz