Ogłoszenia Duszpasterskie na XXI Niedzielę okresu zwykłego 21.08.2022

XXI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK C 21.08.2022 r

1. Dziękuje bardzo za składane ofiary na fundusz budowlano remontowy. W minioną niedziele na ten cel zebrano 3300 PLN.
  2. Dziś o godz.19.30 koncert Grineberowski. Serdecznie zapraszamy. W związku z tym nie będzie dziś  Mszy o godz. 20.00.
  3. .Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych . Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 7 i 8.
  4. W piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 07.00; 12.00 i 18.00.
  5. W sobotę w Klępinie pod Stargardem organizowana jest Góra Tabor – spotkanie młodzieży z parafii Chrystusowców. Chętni mogą się zapisywać u proboszcza lub w zakrystii.
  6. Za tydzień w ramach akcji ,, tornister dla dzieci ” zbierana będzie po Mszach św. przez Caritas ofiara do puszek’
  7. Przypominam pielgrzymom udającym się do Meksyku o wpłacie drugiej  raty w kwocie 2000PLN do 28.08.
  8. W piątek i niedziele są jeszcze wolne intencje
  9. W minionym tygodniu do wieczności odeszły: Janina Mikołajczyk Krakowiak i Marianna Ławicka. Wszystkim których śmierć bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zapewniając o naszej pamięci  módlmy się:  Wieczny odpoczynek racz zmarłej dać Panie…

Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek TChr
– proboszcz