Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIV Niedzielę okresu zwykłego 11.09.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK C 11.09.2022 r

  1. Pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania naszego parafialnego kiermaszu . Za wszelką pomoc a także za obecność dziękuję. Udało się zebrać na fundusz budowlany 6008 PLN.
  2. Dziś II niedziela miesiąca, po Mszach św. zbierana jest ofiara i sprzedawane są cegiełki na fundusz budowlano remontowy. Przypomnę, że w ubiegłym miesiącu  na ten cel zebrano 3300 PLN. 
  3. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych . Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 13,14, 15 i nieoznaczonych.
  4. W środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Wobec tak licznych aktów profanacji naszego znaku zbawienia, dajmy wyraz naszego szacunku do krzyża przez wyeksponowanie tych które mamy w domu. Przynieśmy je także w tym dniu do  kościoła, by na koniec Mszy je poświęcić i trzymając  w dłoniach odmówić litanie do Krzyża Świętego. przypomina. W kościele adoracja krzyża od godz. 17.00.
  5. W związku z rozpoczętym rokiem duszpasterskim i wspomnieniem Świętego Stanisława Kostki zapraszamy dzieci i młodzież w sobotę na rajd pieszy po Puszczy Bukowej połączony z ogniskiem. Zbiórka przy kościele o godz. 10.00. Prosimy zabrać z sobą jakiś prowiant. Kiełbasy na ognisko sponsoruje ks. proboszcz. Zapraszamy sobota 17.09. 2022  10.00 rajd pod hasłem ,, Na dobry początek”
  6. Za tydzień po wieczornej Mszy Świętej ks. Wojciech zaprasza na spotkanie do salki w domu parafialnym rodziców ministrantów.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: Wiesława Józefa Grydziuszko i Roman Brzóska. Wszystkim których śmierć  bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zapewniając o naszej pamięci  módlmy się:  Wieczny odpoczynek racz zmarłej dać Panie…

Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego .                    

Ks. Jerzy Senderek TChr
– proboszcz