Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI Niedzielę okresu zwykłego 25.09.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE|
XXVI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK C 25.09.2022 r

  1. Zapisy kandydatów do bierzmowania dziś i za tydzień, po Mszy o godz. 18:00 Na spotkanie przychodzimy z rodzicem bądź opiekunem.
    Jednocześnie przypominamy, że do 2 października należy oddać wypełnioną deklaracje dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych . Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 3 i 4.
  3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. O godz. 11.00 nabożeństwo fatimskie, katecheza, zmiana tajemnic, a o godz.12.00 Msza św. wynagradzająca.
  4. Również od soboty zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane każdego dnia o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa w piątki o 16.30 w kościele, a młodzież także w piątki o godz. 19.00 przy figurze. Z racji nabożeństw różańcowych w październiku nie będzie stałych nabożeństw jakie są odprawiane w tygodniu. Zachęcamy w tym czasie do praktyki indywidualnego odmawiania modlitwy do Ducha Świętego, Świętego Józefa i M B Nieustającej Pomocy, czy modlitwy za zmarłych.
  5. Z tyłu kościoła wyłożone są koperty – ofiara na seminarium. Za składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odszedł Krzysztof Zieliński. Wszystkim których śmierć  bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zapewniając o naszej pamięci  módlmy się:  Wieczny odpoczynek racz zmarłej dać Panie…

Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego

Ks. Jerzy Senderek TChr
proboszcz