Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII Niedzielę okresu zwykłego 02.10.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK C 02.10.2022 r

  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe każdego dnia o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa w piątki o 16.30 w kościele, a młodzież także w piątki o godz. 19.00 przy figurze. Przypominam, że z racji nabożeństw różańcowych w październiku nie ma stałych nabożeństw jakie są odprawiane w tygodniu.
  2. Zapisy kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy o godz. 18. Na spotkanie przychodzimy z rodzicem bądź opiekunem. Natomiast na spotkanie organizacyjne zapraszamy za tydzień- 9 października, również po Mszy o 18:00  
  3. We wtorek wspominamy św. Franciszka z Asyżu, patrona naszego ojca Franciszka. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji solenizanta we wtorek o godz. 18.00.
  4. W najbliższą niedzielę (jest to druga niedziela miesiąca) będzie prowadzona zbiórka na fundusz budowlany.
  5. Trzecia niedziela miesiąca (16.10.2022) to Niedziela Papieska. Po Mszach św. zbierana będzie ofiara na stypendia dla młodzieży, przyznawane przez Fundacje . W związku z tym zbiórka na fundusz budowlany przesunięta będzie na 4 niedziele października czyli na 23.10.
  6. Za tydzień na Mszy Świętej o godz.10.30 poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii, a po Mszy krótkie spotkanie z rodzicami.
  7. Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła w Podjuchach zaprasza 8 października na modlitwę z o. Charbelem. O 17:00 – nabożeństwo, Msza z modlitwą uzdrowienia oraz namaszczeniem olejem św. Charbela o godz. 18:00.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Henryka Stefańska, Arkadiusz Wiliczuk oraz Marianna Stromidło. Wszystkim których śmierć bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zapewniając o naszej pamięci módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek TChr
proboszcz