Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXIII Niedzielę okresu zwykłego 13.11.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXIII NIEDZIELA ROK C 13.11.2022 r

  1. Pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy w takiej uroczystej formie przeżyć Święto Odzyskania Niepodległości. Dziękuję również wszystkim którzy wzięli udział w tych uroczystościach.
  2. Można jeszcze składać kartki na wypominki listopadowe. Nabożeństwa za zmarłych z wypominek listopadowych w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.00 różaniec za zmarłych na cmentarzu. W listopadowe  poniedziałki o godz. 18.00 będzie odprawiana Msza za tych wypisanych  zmarłych.
  3. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto księży i braci z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii, oraz sióstr ze zgromadzenia Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii. Jest to święto nas pełniących tu posługę w tej parafii. Polecamy się modlitewnej pamięci naszych parafian i dziękujemy za zamówioną Mszę św. w naszej intencji która będzie odprawiona za tydzień o godz.12.00.
  4. Za tydzień VI Światowy Dzień Ubogich. Caritas naszej diecezji organizuje akcję „Torba Miłosierdzia”, w ramach której można będzie zabrać  przygotowane  papierowe torby, wypełnić produktami spożywczymi o  długim terminie przydatności. Przynieść do kościoła.  Takie torby  trafi  najbardziej potrzebujących w parafii.  
  5. Przypominam, że za tydzień po Mszy św. o godz10.30 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii.

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i wielu Bożych Łask.

Ks.  Jerzy Senderek TChr
proboszcz