Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę zwykła (15.01.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  15.01.2023

 

  1. Dziękuję bardzo wszystkim za wspólną modlitwę na Mszach św. i nabożeństwach kolędowych, oraz w czasie indywidualnych wizyt. Dziękuję za ofiary składane przy tej okazji. Dzięki temu udało się spłacić kolejną ratę kredytu zaciągniętego w 2014 roku  na remont organów. W minionym tygodniu spłaciłem 15000 zł. Z tej sumy 6391,50 to środki z odpisu 1% podatku za rok 2021, pozostała suma to środki pochodzące między innymi z ofiar kolędowych. Łącznie od 01.09.2020 spłacono 60000 zł. Za wszelkie ofiary składane na cel spłaty kredytu i na fundusz budowlano – remontowy serdecznie dziękuję.
  2. Jutro ostatni dzień wizyty duszpasterskie, tzw. uzupełnienia. Pójdziemy do tych osób które zgłosiły wizytę po terminie, bądź przesunęły zgodnie z moją sugestią ze względu na chorobę. Rozpoczniemy o godz. 17.00. Nie jesteśmy jednak w stanie określić o której godzinie będziemy pod danym adresem. Prosimy o cierpliwość. Plan tego ostatniego dnia kolędy wywieszony jest w gablocie.
  3. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 1 i 2. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św.
  4. Jutro biuro parafialne będzie nieczynne.
  5. Trwa peregrynacja ikony Świętej Rodziny. Zachęcam do włączenia się w modlitwę za swoje rodziny i rodziny naszej parafii.
  6. Za tydzień po Mszy o godz. 10.30 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I komunii.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: Michalina Siwińska. Składając rodzinie wyrazy współczucia powstańmy i módlmy się za zmarłą:  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Na ten nadchodzący tydzień życzymy wielu Bożych Łask.                            

Jerzy Senderek TChr
proboszcz