Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę zwykłą (12.02.2023)

VI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  12.02.2023

1. Dziś II niedziela miesiąca, po trzech miesiącach przerwy powracamy do zbiórki na fundusz budowlano remontowy. Po Mszach św. zbierana będzie ofiara i sprzedawane będą cegiełki na ten cel.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 9 i 10. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św.
  3. We wtorek po Mszy św. wieczornej kolejna katecheza ,, Aktualność orędzia fatimskiego”. Serdecznie zapraszam.
  4. Za tydzień przeprowadzona będzie zbiórka do puszek, w ramach pomocy ofiarą trzęsienia ziemi w Turcji.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Zbigniew Pentoś, Jacek Kędzierski i Krzysztof Możejko. Składając bliskim wyrazy współczucia powstańmy i módlmy się za zmarł..:  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Na ten nadchodzący tydzień życzymy wielu Bożych Łask.

Jerzy Senderek TChr