Kim jest dla mnie Święty Jan Paweł II

 ,, Kim jest dla mnie Święty Jan Paweł II”

 To  propozycja dla tych którzy łączą się z nami przez nasz parafialny profil facebook

 Odpowiadając na to pytanie dajemy wyraz  przywiązania do naszego rodaka, do całego dziedzictwa duchowego, do nauczania jakie nam pozostawił.

Jak to zrobić? Wystarczy  wejść na parafialny profil fb, kliknąć w odpowiednie wskazane miejsce i  napisać coś od serca. Jedno słowo,  zdanie lub  kilka, może wymowne zdjęcie i edytować ten tekst czy obraz. Nie piszmy tam o naszych odczuciach wobec tych ataków i osób które to robią. Piszmy tylko odpowiedzi na to jedno pytanie: Kim jest dla mnie Święty Jan Paweł II. To ma być nasze z serca płynące świadectwo, a nie wchodzenie w zbędną i niczemu nie służącą polemikę.

Jerzy Senderek
proboszcz