Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego (09.04.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

ROK A  09.04.2023 r

  1. Dziś Msze Święte jeszcze o godz. 09.00; 10.30; 12.00;14.00;18.00.
  2. Trwamy na nowennie do Bożego Miłosierdzia, która odprawiana jest po wieczornej Mszy św.
  3. Jutro Msze Święte wg porządku niedzielnego. Na Mszy o godz. 12.00 rozstrzygnięcie konkursu na rodzinną palmę wielkanocną. Taca jutrzejsza przeznaczona jest na KUL i Wydział Teologiczny.
  4. We wtorek biuro parafialne będzie nieczynne.
  5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, 20 minut przed każdą Mszą nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  6. Dziękuję wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu wielkanocnego. Na fundusz budowlany zebraliśmy 6170 PLN
  7. Pragnę bardzo gorąco podziękować za wszelkie przejawy    życzliwości w tych  ostatnich dniach. Dziękuję za życzenia. Dziękuję za dary serca składane na nasz świąteczny stół. Ogromną wdzięczność pragnę wyrazić wszystkim za wszelaką pomoc w  przygotowaniach naszego kościoła do świąt. Dziękuję za sprzątanie,  dekoracje,  za ofiary składane na dekoracje i kwiaty. Zebrano na ten cel 2485 zł. Dziękuję za ten piękny wystrój. Wszystko to pomaga nam w przeżywaniu tej wielkiej tajemnicy wiary. Dziękuję wszystkim którzy w tych dniach trwali  na modlitwie, dając tym samym świadectwo swojej
    Dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas, za dzieło pomocy ubogim w tym szczególnym czasie i wszystkim którzy tą pomoc wsparli swym darem serca. Wyrazy wdzięczności pragnę skierować  do księży za zaangażowanie w tych dniach, za  wielkopostną posługę, tą sakramentalną i wszelką inną. Księdzu Wojciechowi  dziękuję za przygotowanie liturgii i LSO w tych wyjątkowych dniach. Słowa wdzięczności kieruję do księdza Tomasza za jego obecność i ofiarną pomoc. Wszystkim za wszelką pomoc w przygotowaniu do świąt, zarówno duchowym, liturgicznym, muzyczny, materialnym mówię staropolskie i chrześcijańskie Bóg zapłać.

Ks. Jerzy Senderek  TChr
Proboszcz