Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną (07.05.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA WIELKANOCY
ROK A 07.05.2023 r

  1. Nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17.30, a o godz. 21.00 Apel Jasnogórski. W związku z nabożeństwami majowymi nie będzie w tym miesiącu stałych nabożeństw. Natomiast wystawienie Najświętszego Sakramentu jest tradycyjnie o godz. 17.00.
  2. Jutro Uroczystość Świętego Stanisława biskupa i męczennik, głównego patrona Polski. Polecajmy Bogu przez Jego wstawiennictwo naszą ojczyznę.
  3. W dniu 16.05 w Katedrze w Poznaniu nasi współbracia przyjmą święcenia diakonatu i prezbiteratu. Polecajmy ich w naszych modlitwach. Pod chórem są foldery informujące o święceniach a także o możliwości zamówienia intencji które zostaną odprawione przez neoprezbiterów.
  4. Za tydzień II niedziela miesiąca, po długiej przerwie wracamy do zbiórki na nasz fundusz remontowo budowlany. Po Mszach zbierana będzie ofiara na ten cel.
  5. W tym tygodniu we wtorek i piątek są o godz. 18.00 jeszcze wolne intencje.

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy obfitości Bożych Łask

Ks. Jerzy Senderek  TChr
Proboszcz