Ogłoszenia Duszpasterskie na X Niedzielę zwykłą (11.06.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
X NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  11.06.2023 r

  1. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim którzy wzięli udział w procesji Bożego Ciała i przyczynili się do tego, że mogła się ona odbyć.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej kolejna katecheza: Aktualność Orędzia Fatimskiego.
  3. W czwartek o godz. 18.45 spowiedź przed rocznicą I Komunii Świętej.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W związku z tym w tym dniu zmieniona będzie godzina nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 18.00 Msza Święta, po Mszy przejdziemy w procesji ulicą Młodzieży Polskiej i na zakończenie procesji odśpiewamy litanię. Bardzo proszę o przygotowanie wszystkiego co jest potrzebne do procesji.  Dzieci zapraszam do sypania kwiatów. Proszę również by panowie zabezpieczyli ten krótki odcinek przejścia procesji.
  5. W niedziele na Mszy Świętej o godz. 09.00 rocznica I Komunii Świętej.
  6. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do czwartku od godz. 17.00 do 18.00, a w piątki od 07.30 do 18.00.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: Zofia Kuczyńska Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zmarłą polecamy w modlitwie: Zapewniając o naszej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

 Ks. Jerzy Senderek  TChr – proboszcz