Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIV Niedzielę zwykłą (17.09.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

ROK A  17.09.2023 r

  1. Na ławkach wyłożone są koperty – ofiara na seminarium. Za składane ofiary na kształcenie przyszłych duszpasterzy serdeczne Bóg zapłać. Zobowiązanie naszej parafii na seminarium w Szczecinie w skali roku wynosi 14050 PLN.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 7 i 8.  
  3. Zapisy kandydatów do bierzmowania w niedzielę 24.09 i 01.10 po Mszy o godz. 18. Na spotkanie przychodzimy z rodzicem bądź opiekunem.  
  4. Za tydzień niedziela hospicyjna. Po Mszach świętych zbierane będą ofiary na wsparcie hospicjów prowadzonych przez Caritas naszej archidiecezji.
  5. Zachęcam parafian do czynnego włączania się w liturgie. Mam na myśli: czytania psalmy, modlitwę wiernych. Zachęcam także w tym nowym roku duszpasterskim do włączania sie w grupy duszpasterskie działające przy parafii. Informacje na temat tych grup znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: Wiesław Zdunek. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecajmy w modlitwie.

Na ten nadchodzący tydzień wszystkim życzymy wielu Bożych Łask.                             

Jerzy Senderek TChr
proboszcz