Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę zwykłą (24.09.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A 24.09.2023 r

  1. Pod chórem są wyłożone koperty- Ofiara na seminarium duchowne. Za składane ofiary na ten cel serdecznie dziękujemy.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych . Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 9 i 10.
  3. Zapisy kandydatów do bierzmowania dziś i za tydzień  po Mszy o godz. 18. Na spotkanie przychodzimy z rodzicem bądź opiekunem.
  4. Za tydzień rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe każdego dnia o godz. 17.30. Ze względu na piątkowe całodzienne adoracje, dzieci zapraszamy na nabożeństwa we wtorki o 16.30 w kościele. Młodzież natomiast bez zmian  w piątki o godz. 19.00 przy figurze. Z racji nabożeństw różańcowych w październiku nie będzie stałych nabożeństw jakie są odprawiane w tygodniu. Zachęcamy w tym czasie do praktyki indywidualnego odmawiania modlitwy do Ducha Świętego, Świętego Józefa i M B Nieustającej Pomocy, czy modlitwy za zmarłych.
  5. Zachęcamy do włączenia się w ogólnoświatową inicjatywę modlitewną Koronka Na Ulicach Miast Świata. Gromadzimy się przy Pomniku Ułanów Podolskich w najbliższy czwartek o godz. 15:00. Modlitwie towarzyszył będzie kapłan.
  6. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj przeżywamy niedzielę hospicyjną. Po Mszach świętych zbierane są ofiary na wsparcie hospicjów prowadzonych przez Caritas naszej archidiecezji.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: Helena Kuczyńska. Wszystkim których śmierć  bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zapewniając o naszej pamięci  módlmy się:  Wieczny odpoczynek racz zmarłej dać Panie…

Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego

Jerzy Senderek SChr – proboszcz