Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI Niedzielę zwykłą (01.10.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A 01.10.2023.2023 r

  1. Jeszcze dziś po Mszy o godz. 18 można zapisywać kandydatów do bierzmowania. Na spotkanie przychodzimy z rodzicem bądź opiekunem.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe każdego dnia o godz. 17.30. Ze względu na piątkowe całodzienne adoracje, dzieci zapraszamy na nabożeństwa we wtorki o 16.30 w kościele. Młodzież natomiast bez zmian  w piątki o godz. 19.00 przy figurze. Z racji nabożeństw różańcowych w październiku nie będzie stałych nabożeństw jakie są odprawiane w tygodniu. Zachęcamy w tym czasie do praktyki indywidualnego odmawiania modlitwy do Ducha Świętego, Świętego Józefa i M B Nieustającej Pomocy, czy modlitwy za zmarłych.
  3. Za tydzień II niedziela miesiąca. Po Mszach św. zbierana będzie ofiara na fundusz remontowo – budowlany i sprzedawane będą cegiełki. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy. W miesiącu wrześniu zebrano na ten cel 2504 PLN.
  4. Za tydzień na Mszy Świętej o godz.10:30 poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii, a po Mszy spotkanie z rodzicami.
  5. Zapraszamy wszystkich na rodzinny rajd „Złotego liścia”, który odbędzie się w sobotę 7.10. na terenie Puszczy Bukowej a zakończy się ogniskiem na Polanie Słonecznej. Zbiórka i start o g. 10.00 na placu przy kościele. Udział mogą wziąć również te dzieci, których rodzice nie dadzą rady z nami się wybrać. Prosimy tylko o kontakt z p. Beatą lub ks. Wojciechem, i informację o takiej chęci – zapewnimy im opiekę na czas rajdu oraz bezpieczny powrót. Prosimy o zabranie ze sobą prowiantu.

 

Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego

Jerzy Senderek – proboszcz