Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII Niedzielę zwykłą (08.10.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A 08.10.2023

  1. Dziś II niedziela miesiąca. Po Mszach św. zbierana jest ofiara na fundusz remontowo – budowlany i sprzedawane są cegiełki. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy. W miesiącu wrześniu zebrano na ten cel 2504 PLN.
  2. W związku ze zbliżającą się 75. rocznicą odejścia do Domu Ojca Sługi Bożego Księdza Kardynała Augusta Hlonda zapraszamy do wspólnej modlitwy o rychłą beatyfikację Czcigodnego Kardynała, która odbędzie się 21 października (sobota) w parafii pw. św. Jana Bosko w Szczecinie. O godz. 9:00 Msza święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, później adoracja NS, modlitwa różańcowa i seria prelekcji.
  3. Za tydzień XXIII Niedziela Papieska przeżywana pod hasłem „Św. Jan Paweł II Cywilizacja życia”. Po Mszach św. zbierana będzie ofiara na stypendia dla młodzieży, przyznawane przez Fundacje.
  4. W minionym tygodniu do wieczności odeszła Bożena Malczyk. Wszystkim których  śmierć  bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zapewniając o naszej pamięci  módlmy się:  Wieczny odpoczynek racz zmarłej dać Panie…

Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego

Jerzy Senderek
Proboszcz