Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVIII Niedzielę zwykłą (15.10.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A 15.10.2023r

  1. Dziś XXIII Niedziela Papieska. Po Mszach św. zbierana jest ofiara na stypendia dla młodzieży, przyznawanej przez Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za składane ofiary Bóg zapłać.
  2. Na ławkach wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Za ofiary zwyczajowo składane przy tej okazji serdecznie dziękujemy. Przeznaczone one będą na utrzymanie naszego seminarium w Poznaniu i na potrzeby inwestycyjne w parafii. W związku z ofiarami zwyczajowo składanymi przy okazji wypominek w listopadzie nie będzie zbierana ofiara na fundusz remontowo budowlany. Kartki na wypominki roczne będzie można składać w grudniu.
  3. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkół i przedszkoli na Mszę św. w ich intencji  jutro o  18.00 oraz na część artystyczną i  spotkanie po Mszy św.
  4. Tradycyjnie, jak co roku na Jasnej Górze odbędzie się Noc Czuwania w Intencji Polskich Emigrantów i Ich Duszpasterzy. Wszystkich którzy by chcieli wziąć w udział prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem Jeruzalskim z parafii w Podjuchach (tel. 790 264 240). Wszystkie informacje w gablocie przed kościołem.
  5. W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie bł. Księdza Jerzego Popiełuszki, patrona księdza proboszcza. Dziękujemy za zamówienie Mszy św. w intencji księdza proboszcza, która zostanie odprawiona w najbliższą niedzielę 22.10  o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. W niedzielę 29.10. Dzieci z Duszpasterstwa Dzieci po każdej Mszy Świętej będą sprzedawać znicze oraz stroiki na groby. Zachęcamy, by skorzystać z tej możliwości i wesprzeć dzieci działające przy naszej parafii.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: Stanisława Piliman. Wszystkim których śmierć  bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zapewniając o naszej pamięci  módlmy się:  Wieczny odpoczynek racz zmarłej dać Panie…

Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek TChr
proboszcz