Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę zwykłą (22.10.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A 22.10.2023 r

  1. Przy wyjściu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Ofiary zwyczajowo składane przeznaczone będą na utrzymanie naszego seminarium w Poznaniu i na fundusz remontowo – budowlany. W związku z przeznaczeniem ofiar na ten fundusz w listopadzie nie będzie tradycyjnej zbiórki na ten cel. Kartki na wypominki roczne będzie można składać w grudniu.
  2. Za tydzień po każdej Mszy Świętej duszpasterstwo dzieci rozprowadzać będzie piękne stroiki na mogiły naszych zmarłych i znicze. Doceńmy taką inicjatywę i  wesprzyjmy w ten sposób fundusz  duszpasterstwa dzieci .
  3. We wtorek 31października zapraszamy dzieci na ,,Wieczór ze świętymi’’ Rozpoczynamy  nabożeństwem  różańcowym o godz.16.30 w kościele, później dalsza część w salce kominkowej. Zachęcamy aby przebrać się za świętego patrona.
  4. W uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 11.30 procesja na naszym cmentarzu z modlitwą za zmarłych, a po procesji Msza św. o godz. 12.00. Mszy świętej przewodniczył będzie i kazanie wygłosi dziekan naszego dekanatu Ksiądz Tadeusz Szponar. Pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego w kościele. O godz. 19.30 na cmentarzu różaniec za zmarłych.
  5. Od jutra przyjmujemy intencje na rok 2024.
  6. Zachęcam do zasilenia scholii młodzieżowej. Chętnych proszę o zgłaszanie się do Pani Beaty

Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek
proboszcz