Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXI Niedzielę zwykłą (05.11.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A 05.11.2023 r

  1. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim którzy przygotowali  to co było  potrzebne, aby W uroczystość Wszystkich Świętych liturgia mogła się odbyć na cmentarzu
  2. Przy wyjściu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe, które można oczywiście jeszcze składać. Przez cały listopad nabożeństwa za zmarłych z wypominek  w dni powszednie o godz. 17.30, a we wszystkie niedziele listopada różaniec za zmarłych na cmentarzu. Gromadzimy się przy krzyżu i wyruszamy w procesji. W listopadzie w poniedziałki o godz. 18.00 będzie odprawiana Msza za zmarłych z wypominek listopadowych. Kartki na wypominki roczne będzie można składać w grudniu.
  3. Przypominam kolejny raz , że w dniach od 01.11 do 08.11 można uzyskać każdego dnia odpust za jedną zmarłą osobę na zwykłych warunkach: wzbudzenie intencji uzyskania odpustu, stan łaski uświęcającej, wyzbycie się przywiązania do grzechu, przyjęcie komunii św. modlitwa w intencjach naznaczonych przez papieża oraz  nawiedzenie cmentarza.
  4. W sobotę Święto Odzyskania Niepodległości. o godz. 10.00 Msza za Ojczyznę a następnie przejście pod pomnik Ułanów i dalsza część uroczystości. Serdecznie zapraszamy. W tym dniu biuro będzie nieczynne.
  5. W dniach od 14.01 do 20.01.2024 roku organizujemy wyjazd na narty dla dzieci i młodzieży do Bukowiny Tatrzańskiej. Wszystkie informacje i zapisy u księdza Wojciecha i pani Beaty.

Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek
proboszcz