Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXI Niedzielę zwykłą (12.11.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A 12.11.2023 r

  1. Pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy w takiej uroczystej formie przeżyć Święto Odzyskania Niepodległości. Dziękuję również wszystkim którzy wzięli udział w tych uroczystościach.
  2. Przez cały listopad nabożeństwa za zmarłych z wypominek w dni powszednie o godz. 17.30, a we wszystkie niedziele listopada różaniec za zmarłych na cmentarzu. Gromadzimy się przy krzyżu i wyruszamy w procesji. Nie ma nabożeństwa w niedziele o 17.30 w kościele. W listopadzie w poniedziałki o godz. 18.00 jest odprawiana Msza za zmarłych z wypominek listopadowych.
  3. Za tydzień VII Światowy Dzień Ubogich. Caritas naszej diecezji organizuje akcję „Torba Miłosierdzia”, w ramach której można będzie zabrać  przygotowane  papierowe torby, wypełnić produktami spożywczymi o  długim terminie przydatności. Przynieść do kościoła. 
  4. W dniach od 14.01 do 20.01.2024 roku organizujemy wyjazd na narty dla dzieci i młodzieży do Bukowiny Tatrzańskiej. Wszystkie informacje i zapisy u księdza Wojciecha i pani Beaty.
  5. Przypominam, że za tydzień po Mszy św. o godz10.30 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Janina Żurek, Elżbieta Mieszkowska, Stanisław Kopacz, Władysław Jasiński. Wszystkim których śmierć bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia a Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy się za zmarłych:  Wieczny odpoczynek racz im  dać Panie…

    Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego .

Ks. Jerzy Senderek
proboszcz