Ogłoszenia Duszpasterskie Święto Świętej Rodziny (31.12.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY
31.12.2023 r

  1. Parafialna peregrynacja ikony Świętej Rodziny została zakończona w trakcie wizytacji , pragnę jednak przypomnieć, że ta ikona jest dostępna i jeśli jakaś rodzina chciałaby przyjąć tą ikonę do swojego domu, by tam wraz z rodziną modlić się o błogosławieństwo dla swojej rodziny to jest to możliwe, wystarczy się zgłosić do zakrystii . Serdecznie zachęcam.
  2. Jutro Nowy Rok. Nie będzie Mszy św. o godz. 07.00 a pozostałe Msze wg porządku niedzielnego.
  3. We wtorek Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na nabożeństwo przy żłóbku o godz. 17.30.
  4. Od 03.01 rozpoczynamy wizytę duszpasterską zgodnie ze zgłoszeniami jakie można było składać od I Niedzieli Adwentu do 24.12. Według zgłoszeń jakie wpłynęły ustalony został plan tej wizyty. Zamieszczony on jest w gablotach, na stronie internetowej i na parafialnym profilu fb. Plan taki został także wydrukowany i jest w zakrystii. Osoby które zgłosiły chęć takiej wizyty proszę o zabranie tego planu. Jest tam wszystko bardzo szczegółowo rozpisane. Proszę zapoznać się także z informacjami które są zamieszczone na końcu tego planu. Przypominam, że kapłan idzie z wizytą tylko do tych rodzin które zgłosiły chęć takiej wizyty. Wizyty duszpasterskie rozpoczynać będziemy w tygodniu od 17.00, a 06.01 i w niedzielę od 14.30. Msze św. i nabożeństwa kolędowe, z prośbą o błogosławieństwo Boże w nowym roku dla mieszkańców poszczególnych ulic będą odprawiane po zakończeniu wizyty duszpasterskiej.
  5. W czasie wizyty duszpasterskiej biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek, wtorek i środę od godz. 16.30 do 17.00, w sobotę od 10.00 do 11.30
  6. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Przypominam, że jest to uroczystość nakazana, czyli każdy katolik ma obowiązek w tym dniu uczestniczyć w Mszy św. Msze św. wg porządku niedzielnego. Na wszystkich Mszach poświęcenie kredy i kadzidła. Po Mszach duszpasterstwo dzieci będzie taki zestaw rozprowadzać w kruchcie.
  7. Msza święta o godz. 18.00 będzie odprawiona w intencji wszystkich grup duszpasterskich działających w naszej parafii i w intencji wszystkich zaangażowanych w różne akcje parafialne. Na koniec tej Mszy będzie koncert naszego chóru i z chórem. Następnie wszystkich tych za których będzie sprawowana ta Msza zapraszamy do salki,  na opłatkowy wieczór wspólnoty.  W związku z tą Mszą za wszystkie grupy duszpasterskie, a więc także za Róże Różańcowe, zapraszam członków Żywego Różańca na nabożeństwo  fatimskie i zmianę tajemnic różańcowych o godz. 17.30 a następnie na Mszę.  
  8. W dniach od 27.09 do 04.10. 2024 organizujemy pielgrzymkę do Albanii, Czarnogóry i Macedonii. Koszt przy liczbie pielgrzymów od 36 do 40 osób 5370 PLN plus 160 EUR. Cena nie obejmuje transferu z Warszawy do Szczecina. Natomiast obejmuje podana cena transfer z lotniska w Goleniowie do Warszawy. Program i terminy płatności wywieszony jest w gablocie i zamieszczony na fb i stronie internetowej.
  9. W minionym tygodniu do wieczności odeszli Zbigniew Stolarczyk, Czesława Kopeć Módlmy się za zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim na ten nadchodzący tydzień  życzymy wielu Bożych Łask.

Jerzy Senderek TChr
proboszcz