Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę zwykłą (21.01.2024)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B  21.01.2024

  1. Dziękuję bardzo wszystkim za wspólną modlitwę na Mszach św. i nabożeństwach kolędowych, oraz w czasie indywidualnych wizyt. Dziękuję za ofiary składane przy tej okazji.
  2. Przypominam, że czasie ferii   biuro parafialne czynne jest tak jak w okresie wakacyjnym: poniedziałek, środa, sobota od 19.00 do 19.30.
  3. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 3 i 4. Można jeszcze składać kartki na wypominki. Są o ne dostępne w zakrystii.
  4. Wszystkim którzy zgłosili się na pielgrzymkę do Albanii, Macedonii i Czarnogóry, lub zamierzają się zapisać, przypominam, że termin I wpłaty  w wysokości 600 PLN jest do 25.01.2024.
  5. W związku z prośbami i podziękowaniami do Świętego Józefa, jakie składane są czasami przy kapliczce na zewnątrz, pragnę poinformować, że w tym tygodniu będzie zamontowana tam skrzynka gdzie będzie można wkładać tam swoje prośby i podziękowania do Świętego Józefa, które będą odczytywane podczas czwartkowego nabożeństwa które odprawiane jest w każdy czwartek o godz. 17.45.
  6. Przypominam, że przy parafii działa dzienny klub seniora. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku włącznie w godzinach od 09.00 do 12.00 w domu Świętego Józefa na pierwszym piętrze. Zapraszamy i zachęcamy. Panie które prowadzą ten klub przygotowują naprawdę bardzo ciekawą ofertę : różnego rodzaju warsztaty prowadzone przez specjalistów, spotkania z i pogadanki np. z dietetykiem.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Sławomir Grądzki, Teresa Kaczmarek, Wacław Smater, Zygmunt Bargier, Grażyna Kuczkowska, Teofil Żurek.  Składając rodzinie wyrazy współczucia powstańmy i módlmy się za zmarłą:  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Na ten nadchodzący tydzień życzymy wielu Bożych Łask.

Jerzy Senderek TChr
proboszcz