Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę zwykłą (28.01.2024)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B  28.01.2024

  1. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 5 i 6. Można jeszcze składać kartki na wypominki. Są one dostępne w zakrystii.
  2. W czwartek o godz. 17.00 godzina święta.
  3. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Jest to także Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte w tym dniu o godz. 07.00; 12.00 i 18.00. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Księża i siostra polecamy się w dniu naszego święta modlitewnej pamięci naszych parafian. Msza św. o 12.00 będzie odprawiana w naszej intencji. Dziękujemy za zamówienie tej intencji różą rózańcowym. Na czas Mszy św. o 12.00 będzie przerwa w całodziennej adoracji.
  4. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Nie będzie wyjątkowo katechezy. O godz. 11.30 nabożeństwo fatimskie i zmiana tajemnic, a o godz.12.00 Msza św. wynagradzająca.
  5. Przy kapliczce Świętego Józefa, zamontowana jest już  skrzynka gdzie  można wkładać tam swoje prośby i podziękowania do Świętego Józefa, które będą odczytywane podczas czwartkowego nabożeństwa które odprawiane jest w każdy czwartek o godz. 17.45.
  6. Przypominam, że przy parafii działa dzienny klub seniora. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 09.00 do 12.00.
  7. W tym tygodniu są wolne intencje: poniedziałek, wtorek i niedziela o godz. 07.00
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Teresa Słowińska, Danuta Figiel i Magdalena Figiel. Składając rodzinie wyrazy współczucia powstańmy i módlmy się za zmarłą:  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Na ten nadchodzący tydzień życzymy wielu Bożych Łask.

Jerzy Senderek TChr
proboszcz