Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną (21.04.2024)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKANOCY
ROK B 21.04.2024

  1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, którą rozpoczynamy TYDZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE I ZAKONNE.
  2. Jutro na Mszy Świętej o godzinie 18.00 Ksiądz Biskup Henryk Wejman udzieli naszej bierzmowania. Polecamy naszą  młodzież modlitewnej pamięci naszych parafian. W związku z przygotowaniami do liturgii nie będzie jutro wystawienia Najświętszego Sakramentu i nabożeństwa za zmarłych z wypominek rocznych.
  3. We wtorek Uroczystość Świętego Wojciecha, głównego patrona Polski. W tym dniu  swoje imieniny obchodzi ksiądz  Już dziś polecam go naszym modlitwą i zapraszam na Mszę w jego intencji we wtorek o godzinie 18.00.
  4. We wtorek biuro parafialne będzie nieczynne.
  5. Od 01.05 do 05.05 będziemy gościć kleryka z naszego seminarium z Poznania, który będzie się modlił z nami o powołania. W tym dniu po Mszach Świętych będzie także zbierana ofiara na utrzymanie naszego seminarium w którym kształcą się Chrystusowcy pełniący posługę w tej parafii od 1945 roku.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: Grażyna Pabisiak. Składając bliskim wyrazy współczucia  módlmy się za zmarłą..:  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…    

Na nadchodzący tydzień niech Zmartwychwstały Pan wszystkim błogosławi.

Ks. Jerzy Senderek TChr
proboszcz