Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną (05.05.2024)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
VI NIEDZIELA WIELKANOCY

ROK B 05.05.2024 r

  1. Serdecznie witam w naszej wspólnocie kleryka Krystiana, z naszego seminarium z Poznania. Dziękuję mu bardzo za wszelką pomoc i wspólną  modli szczególnie w intencji powołań. Za chwilę da świadectwo swojego powołania  powołaniu. Po Mszach Świętych zbierana jest ofiara na utrzymanie naszego seminarium w którym kształcą się Chrystusowcy pełniący posługę w tej parafii od 1945 roku.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17.30, a o godz. 21.00 na Apel Jasnogórski. Przypominam, że w związku z nabożeństwami majowymi nie  w tym miesiącu stałych nabożeństw, z wyjątkiem nabożeństwa ku czci Krzyża Świętego, które jest w piątki po Mszy Świętej.
  3. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Będzie ona połączona z nabożeństwem majowym
  4. Za tydzień po Mszy Świętej o 10.30 spotkanie z rodzicami dzieci przystępujących do I Komunii w tym roku.
  5. Za tydzień II niedziela miesiąca, tradycyjnie zbierana będzie ofiara do puszek na fundusz remontowo – inwestycyjny. W ubiegłym miesiącu zebrano na ten cel 3089 PLN. Za składane ofiary serdecznie dziękuję,
  6. Jeszcze raz przypominam, że za tydzień Dniem pokuty i pojednania rozpoczynamy Duszpasterskie Dni Odpustowe, a cały program tych dni i dnia odpustu jest zamieszczony w biuletynie .

Ks. Jerzy Senderek  TChr
Proboszcz