Ogłoszenia Duszpasterskie na IX Niedzielę Zwykłą (02.06.2024)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  02.06.2024 r

  1. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim którzy wzięli udział w procesji Bożego Ciała i przyczynili się do tego, że mogła się ona odbyć.
  2. W czerwcu nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia o godz. 17.30. W piątki połączone z drogą krzyżową . Z wyjątkiem najbliższego piątku.
  3. W najbliższy piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W związku z tym w tym dniu zmieniona będzie godzina nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 18.00 Msza Święta, po Mszy przejdziemy w procesji ulicą Młodzieży Polskiej i na zakończenie procesji odśpiewamy litanię. Natomiast na zakończenie całodziennej adoracji o godz. 17.45 odprawione będzie nabożeństwo do Krzyża Świętego. Bardzo proszę o przygotowanie wszystkiego co jest potrzebne do procesji.  Dzieci zapraszam do sypania kwiatów. Proszę również by panowie zabezpieczyli ten krótki odcinek przejścia procesji. W tym dniu ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. 15 czerwca organizujemy wyjazd dla dzieci na Górę Tabor junior – czyli dzień zbaw, integracji i modlitwy. W tym roku miejscem wydarzenia jest Marszewo (koło Goleniowa). Koszt udziału wraz z transportem to 50 zł. Zapisy do 11 czerwca u p. Beaty i ks. Wojtka.
  5. W dniach od 13 do 20.07 organizujemy wakacyjny wyjazd dla dzieci do Lasek Małych w kujawskopomorskim, W programie zwiedzanie Bydgoszczy, Inowrocławia, Kruszwicy, warsztaty, gry w terenie. Informacje i zapisy u pani Beaty i ks. Wojciecha
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszła:  Zofia Kuczyńska Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zmarłą polecamy w modlitwie: Zapewniając o naszej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek TChr
proboszcz